Vážení rodiče,

věřím, že jste si užili příjemné léto a zejména vaše děti jsou plné energie a odhodlání do nového školního roku. Ano, optimismus mě neopustil.
 
V příloze vám posílám seznam pomůcek do všech předmětů.
 
V pondělí 2.9. proběhne zahájení školního roku, rozdám žákovské knížky a rozvrhy, prosím o vyplnění žákovské knížky a pokud u vás nastaly nějaké změny, tak prosím o informaci (změna trvalého bydliště, zdrav.pojišťovny, svatba x rozvod,...). Vyučování bude jednu hodinu.
V pondělí všichni obdrží přihlášku na naše školní kroužky, termín přihlášení je do 6.9.
 
V úterý 3.9. budeme mít 4 hodiny, tj. do 11:35.
Od středy 4.9. bude výuka podle rozvrhu, ale pouze 5 VH, tj.do 12:30.
 
Od úterý budu vybírat peníze za pracovní sešity - 816,- Kč, do třídního fondu  budu vybírat 700,- (papíry a výtvarné potřeby do VV, vstupné do divadla - letos Polárka - Geronimo, anglické divadlo, výukový program v zoo a mnoho dalších - chystám akci na každý měsíc).
 
Vyučující v letošním školním roce:
 
Aj,aj k čj, ov Petra Břínková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
M, nj, nj k, hv - Kateřina Semotamová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
D, tv - Roman Kopřiva Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přs, f, vz, vv - Lenka Hejmalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Z - Darina Mísařová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
V pátek 6.9. jdeme celá třída na Festival vědy na Dopravní hřiště Riviéra, sraz v 7:55 ve třídě, s sebou: 2x jízdenka na mhd 60 min nebo šalinkarta, svačina, vhodné oblečení. Vrátíme se kolem 12 hod.